Biznes

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie sale konferencyjno-bankietowe. Zaprojektowane z myślą o wspaniałych uroczystościach, których w życiu człowieka nie brakuje oraz eventach i wydarzeniach kulturalno-rozrywkowych, jak również wydarzeniach zawodowych związanych ze szkoleniami, konferencjami bądź wydarzeniami, jubileuszami czy prezentacjami połączonymi z bankietem.

Sale konferencyjno-bankietowe

Sale konferencyjno-bankietowe

Pierwsza sala konferencyjno-szkoleniowa jest przewidziana dla 50 osób i posadowiona jest na  piętrze. Jest wyposażona w nagłośnienie firmy Bose, rzutnik i ekran.  Dodatkowo przylega do niej taras.

Druga sala jest przewidziana na konferencje do 300 osób. Wyposażona w nagłośnienie firmy Bose i odpowiednia akustyka może służyć organizacji niezapomnianych koncertów muzycznych, szkoleń i spotkań branżowych oraz firmowych jubileuszy.  Dodatkowo sala jest wyposażona w rzutnik i ekran.

Oferta

Jesteśmy w stanie zorganizować każde spotkanie biznesowe, konferencję czy szkolenie. Zapewniając odpowiednio przygotowany cattering. U nas można przeprowadzić warsztaty jogi jak i konferencję promującą produkt czy też szkolenie tematyczne.

Dla firm zorganizujemy jubileusze, bankiety, bale, spotkania biznesowe, imprezy integracyjne, śniadania wielkanocne i wigilie firmowe.

Zapewniamy kilka opcji dotyczących konferencji lub szkoleń, menu lunchowego i przerw kawowych.

Klaudiusz Toma - Menedżer
T: 880 54 54 64, E: menedzer@zabunkrem.pl

Oferta