Uroczystości

Zapraszamy do organizacji u nas imprez rodzinnych. Każde przyjęcie jest traktowane wyjątkowo.
Wesele, komunia czy urodziny, to uroczystości gdzie bliscy spotykają się niejednokrotnie po wielu latach.

Wesela

Wesela

Zapraszamy do organizacji wesela ZA BUNKREM. Na powierzchni  480,m2 trzech klimatyzowanych sal  zorganizujesz niezapomniane wesele. Sala weselna posiada nagłośnienie firmy BOSE, z której Wasz zespół lub DJ mogą korzystać bezpłatnie. System oświetleniowy jest również zintegrowany z muzyką, co zapewnia jeszcze lepszą zabawę. Jeśli marzycie o wesele w plenerze restauracja posiada również przestronny ogród wraz klimatycznym tarasem, który wręcz idealnie nadaje się do zorganizowania wesela w stylu boho lub rustykalnym. Wasi goście po długiej nocy pełnej wrażeń będą mogli odpocząć w naszym hotelu oferującym 20 miejsc noclegowych.

Zastawiacie się, jakie danie weselne oferuje Restauracja za Bunkrem? Menu z całą pewnością sprosta Waszym oczekiwaniom. Czekają na Was bowiem dania regionalne, kuchnia polska, fusion, orientalna, śródziemnomorska oraz opcje wegetariańskie i wegańskie. Na życzenie naszych gości tworzymy indywidualne menu w różnych wariantach cenowych, dobierając typ kuchni do Waszych preferencji. Wszystkie danie przygotowywane są przed doświadczonych kucharzy podchodzących do gotowania z pasją i sercem.

Co jednak najważniejsze nasz menager będący ślubnym konsultantem przeprowadzi Was krok po kroku przez cały proces przygotowań i dołoży wszelkich starań, aby dzień Waszego ślubu był wyjątkowym i niezapomnianym wydarzeniem.

Aby jeszcze bardziej urozmaicić Wasze przyjęcie weselne, nasz obiekt oferuje liczne atrakcje. Animator dla dzieci, który umili czas Waszym najmłodszym gościom. Słodki kącik, który zadowoli nawet największego łasucha. Wiejski stół dla wielbicieli regionalnych przysmaków. Największy hit wesel, czyli fotobudkę, przy której wszyscy będziecie się świetnie bawić. Dzięki efektom ciężkiego dymu, dekoracją światłem i świetlnym napisem LOVE Wasze zdjęcia nabiorą niepowtarzalnego charakteru.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Wesele w Restauracji Za Bunkrem

GdzieWesele.pl rekomenduje

Uroczystości

Sprawimy, że takie spotkania staną się niezapomniane, a wszyscy Wasi goście zachwyceni.

Jeśli zaproponowane szablony dotyczące interesujących Was przyjęć nie są odpowiednie, nasz menedżer skomponuje dla was indywidualne menu.

Zaproście bliskich i spotkajmy się „ Za Bunkrem”.

Klaudiusz Toma - Menedżer
T: 880 54 54 64, E: menedzer@zabunkrem.pl

Uroczystości