Restauracja

Za Bunkrem to restauracja, w której pierwszy raz w Polsce wdrożono innowacyjne, interaktywne stoły restauracyjne, służące również zamawianiu i rozrywce. Samo wnętrze restauracji jest przestronnym miejscem, w którym wykorzystano loftowy styl i połączono go z włoską ceramiką, szkłem i stalą.

Polska kuchnia w kuchni świata

Polska kuchnia w kuchni świata

Myślą przewodnią Restauracji "Za Bunkrem" jest rozsmakowanie Gości w potrawach kuchni  polskiej w nowoczesnym wydaniu. Pokazanie walorów polskich dań, połączonych ze sztuką  łączenia smaków.  Nasze potrawy, to odpowiedź na Państwa poszukiwania zaspokojenia wspomnień kuchni Naszych przodków,  połączona z podróżą w przyszłość, z poczuciem tu i teraz.

Kierujemy się zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Menu zawiera wiele potraw wegetariańskich. Mamy potrawy kuchni makrobiotycznej przygotowywane zgodnie z zasadami pięciu przemian.

Restauracja - rezerwacja stolików
T: 504 64 64 60

Zobacz nasze menu

Stoły multimedialne

Poza doskonałą kuchnią oraz napojami serwowanmi przez naszą obsługę kelnerską, proponujemy innowację, jakiej nie spotkacie w innych restauracjach w kraju.

Są to multimedialne stoły zapewniające dostęp do pełnego menu restauracji wraz z doskonałymi zdjęciami i opisami potraw, umożliwiające dokonanie zamówienia oraz wykonanie płatności. Przywołanie kelnera odbywa się poprzez przycisk na stole. Czekając na zamówienie można umilić sobie czas i zagrać w grę lub poczytać przygotowane informacje.

Dla osób dbających o dietę, rozpisaliśmy bilans kaloryczny i makroskładniki każdego dania w naszym menu. Z nami każda dieta się uda, a czas spędzony w naszej restauracji będzie niezapomnianym przeżyciem.

Stoły multimedialne
Szef kuchni

Szef kuchni

Nasz Szef kuchni to Mistrz kulinarny z wieloletnim doświadczeniem, osoba niezwykle skrupulatna. W przygotowywaniu Menu dla  Naszych Gości kieruje się sezonowością produktów, ich charakterem, składnikami najwyższej jakości, zdrowiem i fantazją.

Jego inspiracją w tworzeniu jest przyroda, kuchnie świata i staropolska tradycja. Mocno słowiańska dusza, która swoją pasję kulinarną pokazuje w nieprzypadkowych zestawieniach struktur, aromatów, smaków i barw.

Spod ręki Mistrza wychodzą dania kompletne w swojej doskonałości. Wraz ze swoim zespołem pasjonatów kuchni przygotuje dla Państwa dania, w których jesteśmy pewni, że każdy z Państwa znajdzie potrawę dla siebie. Smacznego!